Marka Latające Jarmarki

latajace jarmarki kiermasz eventy firmowewww.latajace-jarmarki.pl

Latające Jarmarki to nasza marka reprezentująca nową jakość na rynku związanym z organizacją wydarzeń takich jak jarmarki, kiermasze i różnego rodzaju wydarzenia promujące rękodzieło i produkty regionalne. Jesteśmy profesjonalną firmą, skupioną na wysokich standardach usług w zakresie przygotowania i przeprowadzania tego typu imprez. Latające Jarmarki to gwarancja świetnej organizacji oraz niepowtarzalnej atmosfery, dzięki odpowiedniej oprawie i dbałości o szczegóły.

Lubimy i szanujemy wszystko, co naturalne, posiadające swoją historię i tradycję. Skupiamy się na odkrywaniu i prezentowaniu regionalnych wartości, unikalnych perełek, które często zachwycają smakiem, formą, czy wzorem. Docieramy do lokalnych producentów, którzy korzystając z bogactwa swojego regionu, wytwarzają produkty najwyższej jakości. Promujemy twórców ludowych – ich wyrobów są nieocenioną alternatywą dla plastikowego kiczu. Środowiska związane z twórcami ludowymi oraz producentami produktów regionalnych, zgodnie twierdzą, że wydarzenia takie jak kiermasze i jarmarki, pełnią rolę współczesnych nośników naszej kultury i tradycji, pozwalając dotrzeć bezpośrednio do różnych grup społecznych i wiekowych.

Nasze kiermasze i jarmarki pachną świeżym chlebem i wędzoną kiełbasą. Znajdziesz tu sery zagrodowe, wyrabiane w gospodarstwach agroturystycznych, spróbujesz miodu z rodzinnej pasieki i pysznej nalewki z malin. Dzieciaki mogą buszować na stoiskach z drewnianymi i filcowymi zabawkami. Dla koneserów – niezliczona ilość ręcznie wykonanych ozdób, które cieszą się popularnością zwłaszcza w okresach świątecznych: malowane bombki oraz tradycyjnie „drapane” pisanki czekają u nas na miłośników sztuki ludowej.

Wystawcy, których zapraszamy do udziału w wydarzeniach, to ludzie z ogromną pasją, którzy przywiązują wagę do jakości swoich produktów.
W końcu, firmują je własnym nazwiskiem

Dodaj komentarz

Agencja reklamowa Lublin – eventy, kiermasze, www, reklama