Realizacje 2014

W 2014r. braliśmy udział i zrealizowaliśmy prawie 100 imprez plenerowych i w galeriach handlowych.

Jarmark Świąteczny w Poleczki Bussines Park – Warszawa 4-5.12.2014r.

Jarmark Świąteczny dla firmPodczas Jarmarku Świątecznego w Warszawie dodatkowo odbył się pokaz rzeźbienia w lodzie ICE SHOW. Wysyłaliśmy listy do Św. Mikołaja, który spełnił jedno życzenie.

więcej

 

 

 

PRASKI TARG na Placu Wileńskim w Warszawie – 9.11.2014r.

wynajem drewnianych domków warszawaWydarzenie ma na celu przywołanie wyjątkowego klimatu minionych czasów, odnoszącego się bezpośrednio do praskich tradycji, związanych ze sztuka, rękodziełem i handlem oraz prezentację współcześnie zachodzących przemian Naszej Dzielnicy, które są możliwe między innymi dzięki budowie nowoczesnej infrastruktury.

więcej

 

 

7 festyn ekologiczny – 11.10.2014r

wynajem drewnianych domkówW br. po raz pierwszy braliśmy udział w organizacji 7-go Festynu Ekologicznego w Lublinie. Odpowiadaliśmy za organizację techniczną całej imprezy: 43 domki handlowe, scena, agregat wraz z infrastrukturą elektryczną, obsługa techniczna i elektryczna oraz nagłośnienie imprezy.

więcej

 

 

70-cio lecie Muzeum Zamoyskich w Kozłówce – 18.09.2014r.

światło na budynkuW ramach obchodów 70-cio lecia Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odpowiadaliśmy za oświetlenie fasad Pałacu w Kozłówce, ścieżek z przejściami dla zaproszonych gości i obsługę multimediów w postaci ekranu bezszwowego, monitorów i transmisji na żywo.

więcej

 

 

50 lat Mostostalu – 7.09.2014r.

światło na budynkuW ramach obchodów 50-cio lecia firmy Mostostal odpowiadaliśmy za realizację oświetlenia fasad zamku w Janowcu wraz zapewnieniem okablowania prądowego dla namiotów gastronomicznych i zapewnieniem namiotów na imprezę.

więcej

 

 

Targi Zajęć Pozalekcyjnych w CH Plaza – 5-7.09.2014r.

zajęcia dla dzieciTargi Zajęć Pozalekcyjnych w Centrum Handlowego Plaza Lublin. W trakcie targów odbywały się pokazy szkół tańca, doświadczenia chemiczne i konkursy gier logicznych na scenie.

więcej

 

 

Świętomięs Polski 2014 – 30-31.08.2014

wynajem hal namiotowychTegoroczny „Świętomięs Polski” zawita do Lublina. Wielka to radość dla mieszkańców tego pięknego miasta, bo impreza niesie ze sobą nie tylko smaczne dania mięsne ale dużo radości i zabawy, pokaz ów sportowych i występów artystycznych.

więcej

 

 

Jarmark Jagieloński w Lublinie – 14-17.08.2014r.

wynajem namiotów ekspresowychWzorem lat ubiegłych realizowaliśmy obsługę techniczną Jarmarku Jagielońskiego w Lublinie m.in wynajem 40 domków handlowych i namiotów handlowych, infrastruktura elektryczna, stoły, krzesła i inne.

więcej

 

 

Fort Festiwal Przemyśl – 8-10.8.2014r.

wynajem namiotów przemyślFort Festiwal Przemyśl to impreza promujące tradycje kulinarne i rękodzielnicze pogranicza Polsko Ukraińskiego. Trzy dniowy jarmark na Rynku w Przemyślu prezentował się okazale – 40 wystawców prezentowało swoje wyroby, prowadziło warsztaty i pokazy na scenie.

więcej

 

 

Rekonstrukcja odbicia Twierdzy Przemyśl – 2.8.2014r.

wynajem krzesełPonad 8 tys. widzów obejrzało sobotnią rekonstrukcję odbicia Twierdzy Przemyśl. Widowisko odbyło się w Forcie X Orzechowce w Ujkowicach w gm. wiejskiej Przemyśl. Tutaj 100 lat temu faktycznie miały miejsce walki, jedne z najcięższych w twierdzy.

więcej

 

 

Kolorowy Dzień Dziecka w Lublin Plaza – 1.06.2014r.

dzień dziecka organizacja imprezyAtrakcje dla najmłodszych: dmuchany plac zabaw, zabawy integracyjne i zręcznościowe, sztuczki cyrkowe, malowanie buziek, chodzenie na szczudłach, balonowe zoo, kącik dla malucha oraz atrakcje i zabawy dla całej rodziny

więcej

 

Święto Wina na Zamku w Janowcu nad Wisłą, Jarmark Janowiecki 24 maja 2014r.

wynajem namiotów ekspresowychZapraszamy na Święto Wina 24 maja 2014r. do Zamku w Janowcu. Święto Wina odbywa się na dziedzińcu zamku. Przed wejściem na zamek odbywać się będzie Jarmark Janowiecki z wystawcami przedstawiającymi produkty regionalne.

więcej

 

 

 

Kratownica sceniczna na wejście przed meczem MKS Selgros Lublin – 26-27.04.2014r.

wynajem kratownicy scenicznejPrzed meczem MKS Selgros Lublin – Pogoń Baltica Szczecin postawiliśmy kratownicę sceniczną wraz z oświetleniem – światła, stroboskopy dym, przez którą wchodziły zawodniczki.

więcej

 

 

 

Poznaj Smaki Wielkanocy – akcja prosprzedażowa – 15-18.04.2014r.

świateczna akcja prosprzedażowaDla wszystkich, którzy odwiedzili Lublin Plaza w dniach 15-18 kwietnia i dokonali zakupów na kwotę min. 50 zł przygotowaliśmy 2000 świątecznych upominków – babeczki wielkanocne i książeczki z przepisami wielkanocnymi.

więcej

 

 

 

Lubelski Kiermasz Wielkanocny – 15-18 kwietnia 2014r.

wynajem domków na kiermasz świątecznyZapraszamy na Lubelski Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 15-18 kwietnia br., na deptaku w Lublinie. W zawiązku z realizacją przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego programu „Marka Regionalna „Lubelskie” narzędziem promocji gospodarczej regionu”,

więcej

 

 

Kiermasz Wielkanocny w Galerii Twierdza Zamość – 10-13.04.2014

wynajem domków na jarmark świątecznyNa odwiedzających Jarmark czekali wystawcy prezentujący najróżniejsze wyroby. Prawdziwi znawcy polskiej tradycji świątecznej oraz producenci unikalnych, pod względem smaku i jakości, regionalnych specjałów zaprezentowali na stoiskach z tradycyjną, żywnością: wędliny, ciasta, sery, miody oraz produkty pozwalające przygotować smaczne świąteczne potrawy w domu.

więcej

 

 

Kiermasz Wielkanocny w Poleczki Busines Park w Warszawie – 10-11.04.2014r.

wynajem domków na jarmark świątecznyWydarzenie „Wielkanocne Tradycje” ma na celu zachęcenie ludzi do celebrowania świąt i tradycji z nimi związanych. Degustacja białego barszczu, prezentacja palm i pisanek oraz pokaz wielkanocnych dekoracji, to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji, którym towarzyszyć będzie Kiermasz Wielkanocny z ofertą produktów regionalnych oraz rękodzieła.

więcej

 

 

Event na Dzień Kobiet w CH Plaza – 8.03.2014r.

Event na Dzień KobietEvent Dzień Kobiet w Centrum Handlowego Plaza w Lublinie. W strefie piękna zorganizowaliśmy miejsca dla: make-up, manicure czy fryzur, a także porady specjalistów, zabiegi pielęgnacyjne, dopasowane stylizacje i kwieciste prezenty.

więcej

 

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Lublinie w CH Plaza – 12.01.2014r.

WOŚP w LublinieW dniu 12 stycznia 2014 roku, w godzinach od 13:00 do 18:00 odbyła się w Galerii Handlowej Lublin Plaza „Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy”, gadżety od sponsorów i koszulki dla uczestników oraz 20 zł które przeznaczono na rzecz 22 finału WOŚP. W trakcie imprezy udało się przebiec 160 kilometrów!!!

więcej

Dodaj komentarz

Agencja reklamowa Lublin – eventy, kiermasze, www, reklama