Realizacje 2012

W roku 2012 braliśmy udział i zrealizowaliśmy 22 imprezy plenerowe, poniżej przedstawiamy wybrane realizacje:

Smaki Lubelszczyzny 2012 w Centrum Handlowym Plaza – 15 grudnia 2012r.

W zmaganiach kulinarnych brało udział osiem zespołów ze szkół gastronomicznych, w większości z terenu Lubelszczyzny, ale też m.in. z Garwolina i Gniezna.

W ramach realizacji konkursu Smaki Lubelszczyzny odpowiadaliśmy za przygotowanie sceny wraz z promocją urzędu marszałkowskiego, zapewnienie nagłośnienia eventu i koncertu, przygotowanie materiałów promocyjnych, zapewnienie czterech przyłączy prądu trójfazowego i gniazd elektrycznych na evencie wraz z doprowadzeniem prądu do pieców konwekcyjno parowych i elektrycznych kuchenek

więcej

Festiwal Polskich Partnerów Lwowa – 15-16 września 2012 r.

Podczas Festiwalu przeprowadzone zostały działania promujące walory Województwa Lubelskiego. Przez dwa dni na Rynku Starego Miasta we Lwowie na gości Festiwalu czekało stoisko wystawiennicze naszego regionu, na którym eksponowane było logo promujące Województwo Lubelskiego oraz zdjęcia reklamowe z kampanii „Lubelskie. Smakuj życie!”

więcej

 

XIV Lubelskie Święto Chleba – 9.09.2012r.

IV Ogólnopolskie Święto Chleba to wielkie wyróżnienie – nie tylko dla piekarzy z koła Region Lubelszczyzna , ale także dla całego środowiska rzemieślniczego zrzeszonego w Cechu Rzemiosł Spożywczych oraz innych cechach przy Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie. Święto Chleba było doskonałą okazją do promocji Lublina i Lubelszczyzny. Udział potwierdziło kilkudziesięciu wystawców z branży piekarniczej z regionu, Polski i z zagranicy. Impreza nie ograniczała się do kilkugodzinnego wydarzenia, a była sumą wielu inicjatyw, które będą miały swój finał 9 września, na Placu Zamkowym i w wydzielonych miejscach Starego Miasta w Lublinie.

więcej

 

Zaułek win i serów na Europejskim Festiwalu Smaku w Lublinie – 9 września 2012 r.

Na Placu przed Teatrem Andersena w drugim dniu festiwalu zorganizowaliśmy spotkanie artystów serów zagrodowych z naszego regionu oraz winiarzy z Małopolskiego Przełomu Wisły. Przygotowaliśmy dla nich stoiska wraz z zapleczem sanitarnym.

więcej

 

 

Wioska LGD podczas Dożynek Powiatowych w Radawcu – 2 września 2012r.

W ramach dożynek powiatowych w Radawcu dla Lokalnej Grupy Działania „Kraina wokół Lublina” postawiliśmy część naszej infrastruktury – 8 doków wystawowych wraz z zapleczem sanitarnym.

więcej

 

 

Jarmark Jagielloński – zdjęcia – 17-19 sierpnia 2012 Stare Miasto w Lublinie

Zdjęcia z Jarmarku Jagielońskiego w Lublinie w którym zapewniamy infrastrukturę wystawienniczą i zaplecze energetyczne.

więcej

 

 

 

DRUGI BRZEG – 28-29 lipca 2012r. Zamek w Janowcu,
koncert zespołu Raz Dwa Trzy

W dniach 28-29 lipca 2012 r. na zamku w Janowcu odbędzie się wydarzenie pn. „Drugi Brzeg”. Organizatorem imprezy jest marka Latające Jarmarki przy współpracy z gminą Janowiec, Muzeum Nadwiślańskim oraz Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną. Do udziału w realizacji projektu zaproszone zostało również Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe oraz firma Dwa Żywioły.

więcej


Majówka w Lublinie, 4-6 maja 2012r., plac Zamkowy


W dniach 4-6 maja na placu Zamkowym w Lublinie odbył się turniej Otwartej Bałtyckiej Ligi Mistrzów. Fani sportu mogli oglądać zmagania zawodników na wielkiej plaży przygotowanej na placu (700 ton piachu!). Latające Jarmarki również wzięły udział w imprezie.

więcej

 

III Lubelski Kiermasz Turystyczny, 28 – 29 kwietnia 2012r ., plac Zamkowy

lubelska regionalna organizacja turystyczna

W dniach 28-29 kwietnia 2012 r. na placu Zamkowym w Lublinie odbył się III Lubelski Kiermasz Turystyczny. Organizatorem imprezy była Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna. Od trzech lat jest to jedna z największych imprez o charakterze turystycznym i promocyjnym w województwie lubelskim.

więcej

Lubelski Kiermasz Wielkanocny, 30 marca -1 kwietnia 2012r., plac Zamkowy

„W marcu jak plakat lubelski kiermasz wielkanocnyw garncu”, „Kwiecień – plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata”… No cóż, organizując Kiermasz w plenerze, na styku dwóch tak kapryśnych miesięcy, trzeba liczyć się ze wszystkimi anomaliami pogody. Lubelski Kiermasz Wielkanocny objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Krzysztofa Hetmana, odbył się w dniach 30 marca – 1 kwietnia br.
na placu Zamkowym w Lublinie.

więcej

Dodaj komentarz

Agencja reklamowa Lublin – eventy, kiermasze, www, reklama