Przejazdy kablowe

najazdy kablowe przejazdyPosiadamy na wynajem profesjonalne przejazdy kablowe umożliwiające bezpieczne przechodzenie i przejeżdżanie po kablach. Lekkie przejazdy z 3 kanałami na 35mm każdy.

Najazdy uliczne z wkładką prowadzącą przewody i kable wewnątrz najazdu, zapobiegającą krzyżowaniu się i poplątaniu. Gotowe do ułożenia w dowolnym miejscu, chronią przewody i kable dystrybuujące media przez place, drogi i ulice. Najazdy można układać obok siebie, według potrzeby, łącząc je ze sobą za pomocą wkładki przesuniętej o wpusty.

Przymocowanie do podłoża nie jest konieczne ze względu na duży ciężar własny najazdu i jego dużą stabilność. Osłona zakrywająca kabel jest wykonana z plastycznego i bardzo trwałego tworzywa. W celu podkreślenia miejsca ułożenia kabla osłona jest koloru żółtego, który nie poddaje się ścieraniu. Unikalny sposób zabezpieczenia kabla w progu pozwala w każdej chwili i w dowolnym miejscu progu dotrzeć do wybranej części kabla.

Technologia i materiał użyty do produkcji progu umożliwia poprzeczne przejazdy nawet pojazdom ciężarowym.

Materiał, z którego są wykonane, posiada pierwszą klasę niepalności według dyrektywy europejskiej CSE RF 2/75/A oraz CSE RF 3/77 oraz izolację elektryczną według dyrektywy europejskiej 73/23/CEE.

Dodaj komentarz

Agencja reklamowa Lublin – eventy, kiermasze, www, reklama